MENU

Hoş geldiniz !!!

Kalite, güvenilirlik ve fayda ile   -  bu başarıli  şirketi "KARMIL  TİCARET" !

LLC "KARMIL TİCARET’i "  Ukraynada hırslı, yeni bir girişim için hazır ve önemli bir pazar segmenti icin, biyo-yakıt ve ayçiçeği tohumu. Şu anda şirket faaliyetlerinden  satış yüksek kaliteli yem - sığır, kuş ve balıklar icin ; biyo-yakıt ve ayçiçeği tohumu. Kısa bir süre çalışma  zamanda bir şirket olarak, programları doğrudan kurulan ve satıcıları  ile ortakliklar  bir dizi, soya fasulyesi, ayçiçeği tohumu.

Bizim işletmelerde Ukraynada  düzenli müşterileri vardır, özel evler, tarımsal işletmeler ve  yem  fabrikaları var, herkez satın almaktan  her zaman  memnunlukla kaliyorlar.

Her zaman tüm ürün var, çalışıyoruz, açıkça  tüm müşterileri ile. Burada   her müşteriye bireysel yaklaşım,  bulmak varlığı, nitelikli personel ve uygun fiyat için kolay  LTD "KARMIL TİCARET" güvenilirli partneriniz. Şirket, tüm belgeler için güvenli ve güvenilir bir kalkış icin kargo yurtdışınada uygun sirketdir . Fiyatı uygun ve  ,şirket adı icin anlasikli çalışıyoruz. Ürün teslimi yapılır herhangi bir resmi nakit ve nakitsiz , en konforlu, her iki taraf için yolu vardır; ayda  2000 ton kadar (FOB, CIF, CFR). LTD «CARMEL TİCARET», ürün bültenleri alarak sadece sertifikalı hammadde ve bundan önce geçer kapsamlı bir anket  Ürünler için kalite sertifikaları temas bakın müşteriye veya alıcının talebi üzerine doğrudan temin edilmektedir). Verdiğimiz  tüm ürünlerimiz  kaliteli ve dürüst özellik  sırasıyla  Ukrayna devlet standartlarında, AB ve diğer bazı ülkelerdede. Bizim yöneticilerin fiyat sormak ya da bize bir soruşturma gönderin.

Şirket "KARMIL TİCARET"  ayçiçeği küspesini:

Besleme

Şirket "KARMIL TİCARET"  ayçiçek küspesini teklif ediyor, ayçiçeği tüm toptan normda. Onu saf ve yem karma gibi  kullanmak mumkun . Kek kullanabilirsiniz, diyet herhangi bir evcil hayvan, en sık ayçiçek kuspesiyle beslenen bir tür hayvan: sığır, tavuk, tavşan, domuz ve balık. Kek çok yüksek enerji ve besin değeri, içerdiği çok sayıda protein ve yağ miktarı 7-10%. Ayrıca aycicek kuspesinde  ayçiçek yağı, bir E, fosfolipitler ve düşük dereceli okisletesi.

Şirket "KARMIL TİCARET"  ayçiçeği küspesini  teklif ediyor toptan normda. Ayçiçeği küspesi —  ülkemizde en yaygın protein kaynağı. Ayçiçeği küspesi ve küspe içinde  30 %43 ham protein kıt  ve lösin, ama aksine, diğer keklerden  gore ayçiçek küspesinde   hiç anti besin  maddeleri yokdur.

Şirket "KARMIL TİCARET" teklifi – kuru ozan alkolsonrasi  (DDGS). Uygulanma  erzak, her türlü hayvan, kuş ve balık, çok mikro bir katkı maddesi ve kirleri , zararlı maddeler içermeyen. İçeriği protein, amino asitleri, makro ve iz elementler önemli bir rol oynamaktadır metabolizma ve büyüme süreçlerinde hayvan, kuru ozan öncesinde çoğu yem ürünleri. Ürün bir fırsat sağlar ucuz yem maliyeti ve tasarrufu elde etmesine boyunca besi.

Şirket "KARMIL TİCARET" teklifi – bira uretimi . Bir hareket olduğunu bira üretim — biler, sonra kalan pişirme ve emme arpa otu. Parçacıklar içerir, çekirdek ve kabuk tahıl. Kullanılan hayvan besleme taze ve kurutulmuş formda, biyogaz üretimi için. 100 kilogram taze bira дробины — 21,2 kıç birimi ve 4,2 kg bunu abartılı protein; 100 kg kuru 75,7 kıç birim 16,9 kg protein.

Şirket "KARMIL TİCARET" teklifi - besleme tuz. Güzel mineral gübreleme, çiftlik hayvanları ve kuşlar icin . Yem ve tuz iştahı artırır ve yardımcı olur yem önlenmesi, böylece kilo kaybı hayvanlarda, teşvik doğru gelişimine doku, kemik ve yün üzerinde bir etkisi yanı sıra, gerekli önleme hastalık genç hayvanlarda.

Şirket "KARMIL TİCARET" birçok mel kıç. Bu çevre dostu doğal yem katkı zenginleştirmek için diyet kuşlar ve inek, at, keçi ve koyun, domuz, salyangoz, kürkü ve diğer hayvanlar.

Şirket "KARMIL TİCARET" birçok buğday kepeği. İyi bir yem her türlü hayvan icin . Render üzerinde olumlu bir etkisi laktik görsün. Pişmiş olarak  ılık su ile hareket ederler, biraz, ancak ülkede kuru olarak önler ishal hayvanlarda. Kepek çoğunlukla enjekte erzak ve yem koyun ve süt ineği, koyun ve sığır besi 50-60 %, atlar için - %40, buzağılar için altı aydan daha eski ,  hamile ve emzikli sows icin , çocuğu-üreticileri - %35-40 kadar, için, genç ve  domuz pastırması besi domuz - %20-25

Şirket "KARMIL TİCARET" birçok Soya küspesi. Buyuk proteinli  görünüm küspesi. Onun , üretim sırasında yağ tohumu, soya fasulyesi. Soya küspesinde   geniş bir dizi mineral maddeler, amino asitler ve proteinler var.

Şirket "KARMIL TİCARET"  teklifi  - birçok besleme buğday unu. Yem buğday unu  idealdir besit  unsur diyet ev hayvanları icin , özellikle, onu uygula, besi domuz ve kuş icin dahada faydali oladir . Yem buğday ununu  satın alabilirsiniz, şirketin «CARMEL TİCARETINDEN », üretilen temelinde sadece sertifikalı hammadde ve bundan önce geçer kapsamlı bir anket. TOV «CARMEL TİCARET» tutmak için izin, işlem sırasında tüm parçaları unlu çekirdek, tohum ve meyve öğeleri tahıl; sayısını artırmak için nişasta ve azaltmak için yüksek lif içeriği.

Ayçiçeği tohumu

Şirket "KARMIL TİCARET" teklifi -  pasta ayçiçeği. Bu  iri taneli seleksiyon bu kültür ile mükemmel tat. Özellikle değerli tohumları pasta ayçiçeği yetiştirilen Ukraynanin güney bölgelerinde. En büyük hizip tohumları olabilir boyutu 9 mm. Tam boyut ve yüksek tutarlılık besin ayıran tohumları pasta ayçiçeği diğer ıslah çeşidi.

Biyoyakıt

Şirket "KARMIL TİCARET" birçok -  yakıt briket ve topakları. Eğitim biçimi farklı atık ahşap, çim, atık, tarım, vb. olarak kullanılmak üzere biyo-yakıt, sıkıştırılmış atık işleme (talaş, odun yongaları, talaş, vb), tarım (saman, kabuğu, mısır, vb.), turba, kömür.

Kişiler

Tel: +380662214363 ( WhatsUp, Viber) - Vitalii

e-mail: vitalii.karmil@email.ua

skype: vitaly.thebestservice911 

Bizi burada bulabilirsiniz:  Manuylova , 22, Krivoy Rog, Dnipropetrovsk bölgesi, Ukrayna.

Başarımızın umuduyla!